Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

20 Watch Games – Classic Pack

Jak již samotný název napovídá, zakoupením aplikace 20 Watch Games – Classic Pack získáte dvacet parádních her, které jsou určeny pro jablečné hodinky. Výhodou ale je, že si tyto minihry můžete zahrát i na vašem iPhonu či Apple TV. Jak jednotlivé hry vypadají si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Unbroken Soul

Ve hře Unbroken Soul budete čelit obrovskému nebezpečí a osud lidstva bude kompletně ve vašich rukách. Ocitnete se v roli krále Tyriona a vaším úhlavním nepřítelem se stane temný nekromancer jménem Elaniof, který pro lidstvo přichystal kruté plány. Vaším úkolem se bude utkat s hordami nepřátel a zachránit celý svět.

AirRoutes

Zajímáte se o svět létání, fascinují vás letadla a rádi čas od času sledujete aktuální lety? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, ano a ano, určitě byste neměli přehlédnout aplikaci AirRoutes. Tato aplikace totiž funguje jako simulátor letů, kdy zadáte různé destinace a vám se vykreslí samotné trasy.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více