Zavřít reklamu

Photo Eraser, Battery Widget, Clock Dock, Copy ‚Em (Clipboard Manager) a Kingdom Two Crowns. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Photo Eraser

I tu sebelepší fotografii dokáže v poslední vteřině zkazit nějaký nevyžádaný objekt. Ten naštěstí můžete hravě odstranit pomocí retuše. S tím si poradí i aplikace Photo Eraser, ve kterém vám jen stačí zvolit, co si ze snímku přejete odebrat a o zbytek se postará nástroj za vás.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Photo Eraser stáhnete kliknutím zde


Battery Widget

Stažením aplikace Battery Widget si přijdete na poměrně povedený nástroj, s jehož pomocí budete mít vždy přehled nad tím, v jakém stavu se nachází baterie vašeho Macu. Program vám k tomu totiž nabídne widget, který lze zobrazit přímo na ploše, anebo si stav baterie můžete nechat promítnout do Docku.

  • Původní cena: 25 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Battery Widget stáhnete zde


Clock Dock

V rámci dnešní akce si také můžete pořídit poměrně zajímavou aplikaci Clock Dock, která je k dostání za poloviční cenu. Tento program primárně slouží pro zobrazování času v relativně atraktivní podobě, a to konkrétně rovnou z Docku. To navíc skvěle doplňuje samotný design, kdy ikonka může připomínat například Apple Watch (viz galerie).

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Clock Dock stáhnete kliknutím zde


Copy ‚Em (Clipboard Manager)

Jak již samotný název napovídá, aplikace Copy ‚Em (Clipboard Manager) funguje jakožto správce schránky vašeho Macu. Pokud tedy při své práci častokrát kopírujete a už nejednou se vám stalo, že jste se ztratili v tom, co máte zrovna ve schránce zkopírováno, tak byste tento nástroj rozhodně neměli přehlédnout. Program vám navíc umožní se mezi jednotlivými záznamy vracet.

  • Původní cena: 379 Kč
  • Aktuální cena: 249 Kč

Aplikaci Copy ‚Em (Clipboard Manager) stáhnete kliknutím zde


Kingdom Two Crowns

Toužili jste někdy po vybudování vlastního království? To si budete moci vyzkoušet v zajímavé hře Kingdom Two Crowns, kterou si můžete vychutnat buďto sami za sebe, anebo v režimu kooperace s vašimi přáteli. Sami se přitom ocitnete v roli monarchy, který musí zajistit blahobyt pro své poddané, a zároveň přitom budete čelit nejrůznějším překážkám.

  • Původní cena: 19,99 €
  • Aktuální cena: 12,99 €

Aplikaci Kingdom Two Crowns stáhnete kliknutím zde

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.