Zavřít reklamu

Shadowmatic, Reaction Timer Game a SiNKR: A minimalist puzzle. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Shadowmatic

Zakoupením hry Shadowmatic získáte parádní vzrušující logickou hru, která je především o vaší představivosti a kreativitě. V rámci této hry totiž budete různě v prostoru hýbat a otáčet s abstraktními předměty. Vaším úkolem totiž je, abyste ze zmiňovaných objektů vytvořili ve stínu siluetu odhalili tak pravdu, kterou hledáte.

Reaction Timer Game

Pokud vás už někdy napadlo, že byste rádi otestovali rychlost svých vlastních reakcí, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci Reaction Timer Game, která je dnes k dostání zcela zdarma. V této jednoduché hře totiž budete muset klepnout na příslušné tlačítko přesně v okamžik, kdy odpočet narazí na nulu.

SiNKR: A minimalist puzzle

Jak již samotný název napovídá, zakoupením aplikace SiNKR: A minimalist puzzle získáte prvotřídní a hlavně minimalistickou logickou hru. V této hře vaším hlavním úkolem bude, abyste postupně dokázali potopit všechny puky a zdolali tak danou úroveň. Nepočítejte ale s tím, že to bude jednoduché.

Témata: , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.