Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Wotja Pro 20: Generative Music

Aplikace Wotja Pro 20: Generative Music cílí především na hudebníky a milovníky hudby, kteří by se rádi vrhli na vlastní produkci. S pomocí tohoto jednoduchého nástroje totiž můžete velice jednoduše skládat vaše vlastní skladby a v rychlosti je sdílet.

She Sees Red Interactive Movie

Jestliže se považujete za fanouška interaktivních videí a rádi byste si jedno z nich dopřáli i na vaší jablečné televizi, zbystřete. Do akce se totiž dostala „hra“ She Sees Red Interactive Movie, ve které se zhostíte role detektiva, který vyšetřuje vraždy v nočním klubu. Budete si muset dávat velký pozor na každé vaše rozhodnutí, protože jediná změna může zcela změnit sled následujících událostí. Za vyzdvižení také stojí, že hra celkově nabízí až čtyři různé konce.

Periodic Table Chemistry 4

Každý z vás si určitě pamatuje na hodiny chemie ze základní školy, se kterými je neodmyslitelně spojena periodická tabulka prvku. Pokud se studiu chemie věnujete i nadále a potřebujete častokrát používat zmiňovanou tabulku prvků, určitě byste měli zvážit aplikaci Periodic Table Chemistry 4, kterou můžete používat na vašem iPhonu, iPadu a Apple TV.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více