Zavřít reklamu

Cosmicast, Chroma Key – Green Screen a File Explorer for Mac. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Cosmicast

Aplikace Cosmicast potěší především milovníky podcastů, kteří si rádi čas od času užijí poslech kvalitního audiozáznamu. Jedná se totiž o praktický přehrávač zmiňovaných podcastů, který se pyšní velice atraktivní designem, jenž připomíná nativní aplikace od Applu.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 79 Kč

Aplikaci Cosmicast stáhnete kliknutím zde


Chroma Key – Green Screen

Řadíte se mezi tvůrce obsahu? Pokud ano, mohla by vám přijít vhod aplikace Chroma Key – Green Screen, která vám z části dokáže nahradit takzvaný „green screen“ neboli zelené plátno. Díky tomu můžete z vaší Apple TV udělat zelenou plochu a následně v postprodukci prostor vyklíčovat a doslova čímkoliv jej nahradit.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Chroma Key – Green Screen stáhnete kliknutím zde


File Explorer for Mac

Stažením aplikace File Explorer for Mac získáte parádní nástroj, s jehož pomocí dokážete v okamžiku propojit váš iPhone, iPad či třeba Apple TV s jablečným počítačem. Díky tomu si můžete například přímo v televizi procházet soubory uložené na vašem Macu a případně je rovnou přehrát.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci File Explorer for Mac stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více