Zavřít reklamu

Mars Info, Chroma Key – Green Screen a Hack RUN. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Mars Info

Jestliže se zajímáte o astronomii, rádi se učíte nové věci o vesmíru a fascinuje vás rudá planeta neboli Mars, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci Mars Information. Tento program vám umožní prozkoumávat zmiňovanou planetu a poskytne vám tak řadu cenných informací.

  • Původní cena: 149 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Mars Info stáhnete kliknutím zde


Chroma Key – Green Screen

Řadíte se mezi tvůrce obsahu? Pokud ano, mohla by vám přijít vhod aplikace Chroma Key – Green Screen, která vám z části dokáže nahradit takzvaný „green screen“ neboli zelené plátno. Díky tomu můžete z vaší Apple TV udělat zelenou plochu a následně v postprodukci prostor vyklíčovat a doslova čímkoliv jej nahradit.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Chroma Key – Green Screen stáhnete kliknutím zde


Hack RUN

Ve hře Hack RUN se zhostíte role profesionálního hackera, který se musí dostat k datům znepřátelené organizace. Pokud si pamatujete na starší operační systémy jako DOS či UNIX, tak si tuto hru parádně užijete. Samotné hackování totiž probíhá za pomocí příkazů ze zmiňovaných systémů, kdy se postupným následováním stop a indicií dostanete k zajímavým informacím.

  • Původní cena: 25 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Hack RUN stáhnete kliknutím zde

.