Zavřít reklamu

Breathing Zone, Dark Wave a Stash2Go. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Breathing Zone

Dýchání je pro člověka velice důležité a když se na něj začneme soustředit, může nám v mnoha případech skutečně pomoct. Stažením aplikace Breathing Zone získáte prvotřídního instruktora, který vás provede různými dechovými cvičeními. Tímto způsobem se dokážete zrelaxovat a výhodou je, že jsou všechna data zaznamenána do vaší aplikace Zdraví.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Breathing Zone stáhnete zde


Dark Wave

Zakoupením aplikace Dark Wave získáte parádní hru, která vám dokáže poskytnout až hodiny dlouhé zábavy. Čeká na vás totiž pět odlišných kapitol a rovnou padesát postupně se ztěžujících úrovní. Budete totiž ovládat maličkou kuličkou, se kterou budete muset postupovat po dráze a případně i čelit různým nepřátelům.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Dark Wave stáhnete zde


Stash2Go

Aplikace Stash2Go cílí především na milovníky pletení a háčkování. Tento program vám totiž dodá přístup do komunity zvané Ravelry, díky čemuž si budete moci projít ty nejrůznější vzory, návody, postupy a řadu dalších záležitostí, které vás dokáží posunout kupředu.

  • Původní cena: 199 Kč
  • Aktuální cena: 129 Kč

Aplikaci Stash2Go stáhnete zde

Témata: , , , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.