Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Periodic Table Chemistry 4

Jestliže se věnujete studiu chemie, nebo se o tuto vědní disciplínu pouze zajímáte, tak by vás mohla zaujmout aplikace Periodic Table Chemisty 4. Jak již samotný název napovídá, tento nástroj vám zpřístupní interaktivní periodickou tabulku prvků. Díky tomu si můžete kdykoliv prohlédnout různé prvky a přečíst si o nich podrobnější informace.

Vectronom

Pokud se považujete za fanouška logických her, které nabídnou dlouhé hodiny zábavy, zbystřete. Do akce se totiž dostal titul Vectronom. Při hraní budete muset hledat cestu v neustále se měnícím světě, přičemž si budete muset udržet rychlost v rytmu hudby.

Hack RUN

Ve hře Hack RUN se zhostíte role profesionálního hackera, který se musí dostat k datům znepřátelené organizace. Pokud si pamatujete na starší operační systémy jako DOS či UNIX, tak si tuto hru parádně užijete. Samotné hackování totiž probíhá za pomocí příkazů ze zmiňovaných systémů, kdy se postupným následováním stop a indicií dostanete k zajímavým informacím.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více