Zavřít reklamu

Crypt of the NecroDancer, Dead Cells a zFuse. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Crypt of the NecroDancer

Řadíte se mezi fanoušky tradičních rogue-like her? Jestli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci Crypt of the NecroDancer, ve které na vás čeká ikonická retro grafika a dech beroucí soundtrack. Vy se přitom budete muset zaposlouchat do rytmu hudby a podle toho se s postavičkou hýbat.

Dead Cells

Jestliže byste si ale raději zahráli spíše akčnější titul, tak byste mohli ocenit hru Dead Cells. V té se totiž zhostíte role alchymisty, kterému se bohužel nevydařil jeden z jeho nebezpečných experimentů. Díky tomuto incidentu každopádně zjistíte, že smrt není definitivním koncem a ocitnete se tedy ve zvláštní říši. Dokážete ale odhalit veškerá tajemství, která tato říše skrývá?

zFuse

Jednoduchá aplikace zFuse má jednoduchou funkci. Jedná se totiž o multimediální přehrávač, s jehož pomocí na iPhonu či iPadu můžete přehrát jakékoliv video, jelikož program podporuje všechny dnes nejpoužívanější formáty a kodeky. V případě Apple TV nástroj můžete použít k přehrávání přes síťové úložiště NAS.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více