Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Le Parker Extraordinaire

V akční adventuře Le Parker Extraordinaire se chopíte role takzvaného zástupce šéfkuchaře jménem Le Parker a vaší specialitou budou cukrové pusinky. Problém ale nastane v momentě, kdy váš recept, neboli vaše rodinné tajemství, ukradnou. Na cestě za jeho nalezením narazíte na řadu problémů a možná také zachráníte princeznu.

Kids Concepts

Jestliže znáte takzvané flash cards, jistě víte, že si je studenti nesmírně vychvalují. Jedná se totiž o parádní způsob, pomocí kterého si můžete zapamatovat menší množství dat. Podobně funguje i aplikace Kids Concepts, přičemž cílí především na rodiče s dětmi.

Couch to Fit

Jak již samotný název napovídá, aplikace Couch to Fit vás provede od gauče až k vaší vysněné postavě. Aplikace nabízí řadu perfektních sedmiminutových cvičení, pomocí kterých můžete každý den procvičit jinou část těla. Couch to Fit je dnes navíc zcela zdarma a rozhodně stojí za vyzkoušení.

Témata: , , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.