Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

RAYCRISIS

Což takhle si dopřát kvalitní střílečku plnou akce i na vaší jablečné televizi? V takovém případě by vám neměla chybět aplikace RAYCRISIS, kde se utkáte s řadou silných nepřátel, kteří vám vítězství jen tak zdarma nedají. V závěru na vás bude čekat finálový boss, u kterého se pořádně zapotíte.

Star Walk Kids: Astronomy Game

Jestliže máte doma děti a rádi byste je zábavnou formou něčemu přiučili, rozhodně byste neměli přehlédnout aplikaci Star Walk Kids: Astronomy Game. Tato hra totiž učí děti základům astronomie a v jednoduchosti jim vysvětluje funkci solárního systému. Vše je doplněno notnou porcí zábavy, díky čemuž si dokáže udržet pozornost dětí.

Buddy & Me: Dream Edition

Ve hře Buddy & Me: Dream Edition se vydáte do snové říše, kde budete muset prozkoumat celý snový svět spolu s vaším parťákem jménem Buddy. V této říši budete muset sbírat různé bodíky a vyhýbat se nejrůznějších překážkám. Za zmínku rozhodně stojí perfektně zpracovaná grafika, která na velké obrazovce jablečné televize dokonale vynikne.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více