Zavřít reklamu

Reigns: Her Majesty, File Explorer for Mac a Asymmetric. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Reigns: Her Majesty

Pokud hledáte spíše nějakou oddechovou a relaxační hru, tak by vás mohl zaujmout titul Reigns: Her Majesty. Jedná se o parádní karetní hru v období osvícenství, kdy různé konspirační teorie odsuzují samotnou královnu. V této hře budete muset dělat různá rozhodnutí, kterými ovlivníte následující průběh.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Reigns: Her Majesty stáhnete kliknutím zde


File Explorer for Mac

Stažením aplikace File Explorer for Mac získáte parádní nástroj, s jehož pomocí dokážete v okamžiku propojit váš iPhone, iPad či třeba Apple TV s jablečným počítačem. Díky tomu si můžete například přímo v televizi procházet soubory uložené na vašem Macu a případně je rovnou přehrát.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci File Explorer for Mac stáhnete kliknutím zde


Asymmetric

Jestliže hledáte nějakou zábavnou hru pro váš iPhone, iPad či Apple TV, která by zároveň dokázala procvičit vaše myšlení, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Asymmetric. V této hře budete hrát za stvoření jménem Groopert a Groopine, kteří byli uvězněni a rozděleni ve zvláštním komplexu. Vaším úkolem je vyřešit sérii hádanek a dostat tak postavičky opět k sobě.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Asymmetric stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více