Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Remote Drive for Mac – Pro

S pomocí aplikace Remote Drive for Mac – Pro můžete velice hravě a jednoduše proměnit vaši Apple TV v bezdrátové úložiště. Co tedy v praxi tato aplikace zvládá? Díky tomuto nástroji se můžete přímo z Apple TV napojit například na váš Mac a procházet si soubory, přehrávat je na vaší televizi, či je dokonce různě kopírovat a přenášet.

Pixel Cup Soccer 16

Fotbal je nepopiratelně nejoblíbenějším sportem v našich končinách. Co takhle si jej dopřát i na vaší jablečné televizi, a to rovnou ve stylu, který můžeme znát z retro her? Přesně tohle vám nabídne hra Pixel Cup Soccer 16, ve které si můžete zahrát přátelská či turnajová utkání, nebo můžete zvolit penalty. Hru můžete hrát buďto sami, proti kamarádovi, nebo doma můžete uspořádat turnaj.

Sprocket

Titul Sprocket se dá označit za zajímavou hru, která vás dokáže zabavit i na dlouhé hodiny. Budete totiž ovládat maličkou bílou kuličku, se kterou se musíte postupně dostat ze středu obrazovky co nejdál. Musíte si dát ale pozor, protože původní buňku nemůžete jen tak opustit, ale musíte vyčkat do doby, než kolem vás bude prostor k přechodu.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více