Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Mystic Vale

V karetní hře Mystic Vale bude vaším hlavním úkolem poskládat co nejlepší balíček karet, který vám bez jediného problému umožní očistit vaši zakletou zem. Tato hra je doplněna skutečně pozoruhodnou grafikou a příjemným způsobem hraní, což nadchne nejednoho fanouška těchto karetních her.

  • Původní cena: 10,79 € (4,85 €)

Dead Cells

Řadíte se mezi milovníky akčních her a hledáte titul, který by vás dokázal parádně zabavit? V takovém případě byste určitě neměli přehlédnout aplikaci Dead Cells, ve které se zhostíte role alchymisty, kterému se bohužel nevydařil jeden nebezpečný experiment. Díky tomu ale zjistíte, že smrt není definitivním koncem, jelikož se zjevíte v zajímavé říši. Vaším úkolem bude prozkoumávat okolí a odhalit tajuplná tajemství o tom, kde se vlastně nacházíte a proč.

  • Původní cena: 24,99 € (14,99 €)

The Witness

Jestliže se řadíte mezi milovníky logických her, které vám skutečně dokáží zavařit mozek, pak byste se měli přinejmenším podívat na hru The Witness. V této hře se totiž vžijete do svého charakteru, který se z ničeho nic probudí na zcela opuštěném ostrově. Problémem je, že si nic nepamatujete a před vámi leží spoustu záhad. Zvládnete je rozlousknout?

  • Původní cena: 36,99 € (9,24 €)

Chicken Police – Paint it RED!

Dnes si můžete na Steamu stáhnout také originální noir adventuru s názvem Chicken Police – Paint it RED. Ve hře, kde namísto lidí vystupují antropomofní zvířata, je ústřední postavou deprimovaný detektiv, kterého o pomoc požádá obtěžovaná žena.

  • Původní cena: 19,99 € (9,99 €)

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Ve hře Shadow Tactics: Blades of the Shogun se přesouváte do Japonska roku 1615. Nový Šógun se právě dostal k vládě nad celou zemí a nastolil zde mír. V zájmu boje proti vzpouře a spiknutí najal pětici schopných expertů, specializovaných na špionáž a další činnosti. Hratelností je Shadow Tactics podobný například legendárním Commandos, ale svým zasazením je zcela unikátní.

  • Původní cena: 39,99 € (3,99 €)
.