Zavřít reklamu

Kids Concepts, Hover Disc 3 – The Partygame, Ball Breaker. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Kids Concepts

Říkají vám něco takzvané flash cards? Jedná se o parádní způsob pro rychlé a efektivní učení, kdy z jedné strany kartičky se nachází otázka a na druhé je odpověď. Aplikace Kids Concepts tento systém využívá a cílí především na rodiče s menšími dětmi. Tímto způsobem se tak dokážou daleko rychleji naučit větší množství informací.

  • Původní cena: 25 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Kids Concepts stáhnete kliknutím zde


Hover Disc 3 – The Partygame

Pokud naopak máte raději zábavné hry pro více hráčů, zbystřete. Do akce totiž zavítal titul Hover Disc 3 – The Partygame, který kombinuje sporty jako boccia, curling a biliard. V této hře se utkáte on-line se třemi protivníky, přičemž vaším cílem pochopitelně bude, abyste dokázali získat co možná nejvíce bodů. Zároveň se můžete utkat s vašimi přáteli přímo v obýváku.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Hover Disc 3 – The Partygame stáhnete kliknutím zde


Ball Breaker

Jestliže hledáte nějakou jednoduchou hru, která by vás ale dokázala parádně zabavit, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní nabídku na Ball Breaker, která je k dostání zcela zdarma. V tomto titulu totiž vaším úkolem bude, abyste za pomocí gravitace a fyziky spolu s kuličkou rozbíjeli jednotlivé bloky.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Ball Breaker stáhnete kliknutím zde

Témata: , , ,
.