Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Nightgate

Ve hře Nightgate se ocitnete v roce 2398, kdy poslední „život“ na planetě reprezentuje síť superinteligentních počítačů známých pod pojmem Nightgate. Vaším úkolem bude vstoupit do tajuplné digitálního světa a projít padesát excelentních úrovní, ve kterých se budete muset vyhýbat nepřátelům při interakci s temným světem. Dávejte si ale pozor, protože na vás čeká řada záhad.

Smash Puck

Hledáte nějakou zábavnou hru, která vás pohltí na několik dlouhých hodin? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci Smash Puck. Tento titul totiž kombinuje prvky kulečníku, curlingu a k perfektnímu zážitku přidává i sílu magnetů, portálů a pohybujících se platforem. Ve hře na vás čeká několik parádních úrovní, u kterých se mnohdy pořádně zapotíte.

Dark Wave

Jako poslední si zde uvedeme hru s názvem Dark Wave. V tomto titulu procvičíte především váš postřeh, protože budete muset následovat dráhu na různých úrovních. Hra konkrétně nabízí 5 různých kapitol a 50 úrovní. Jak Dark Wave vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Témata: , , ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více