Zavřít reklamu

Simply Yoga, OK Golf a Agent A: A puzzle in disguise. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Simply Yoga

Pokud byste v novém roce rádi zapracovali na své postavě, případně se začali věnovat nějaké aktivitě, tak byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci Simply Yoga. Tento program funguje jakožto váš osobní instruktor jógy, kdy vám vysvětlí řadu kroků a provede vás celým cvičením.

OK Golf

Jestliže hledáte nějakou parádní a zábavnou hru s úchvatným grafickým zpracováním, možná by vás mohl zaujmout titul OK Golf. Jak již samotný název napovídá, samozřejmě se jedná o klasický golf a vaším úkolem tedy bude dostat míček do jamky, a to pomocí co možná nejméně odpalů.

Agent A: A puzzle in disguise

Velice populární hra s úžasným příběhem je opět v akci. V titulu Agent A: A puzzle in disguise se totiž zhostíte role agenta. Problém ale představuje nepřátelský špion, jež pomalu likviduje vaši organizaci. Z tohoto důvodu se budete muset vydat na dlouhou cestu, řešit řadu hádanek a vašeho nepřítele přechytračit.

Témata: , , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.