Zavřít reklamu

Simply Yoga, Daily Workouts a SiNKR 2. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Simply Yoga

V aktuální situaci, kdy nás trápí globální pandemie onemocnění COVID-19, jsou naše možnosti pro pohyb značně limitovány. Přesně proto byste mohli ocenit aplikaci Simply Yoga, která vám dokáže posloužit jakožto váš osobní instruktor jógy a naučit vás nejen řadu cviků, ale rovnou vás i celým cvičením provést.

Daily Workouts

Zakoupením aplikace Daily Workouts získáte podobný nástroj od stejného vývojáře, který se taktéž zaměřuje na aktivní pohyb v domácích podmínkách. I tento program totiž funguje jako osobní trenér, díky čemuž vás naučí spoustu parádních cviků. Provedení tréninkem je poté samozřejmostí.

SiNKR 2

Jestliže se řadíte mezi milovníky logických her, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci SiNKR 2. V tomto minimalistickém titulu na vás čeká notná dávka různě obtížných úrovní, ve kterých budete muset řešit nejrůznější logické hlavolamy. Vše přitom spočívá ve správném propojení háčků, děr a podobně.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více