Zavřít reklamu

Vectronom, Hack RUN a Dandara Trials of Fear Edition. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Smash Puck

Jestliže se považujete za fanoušky her jako kulečník, pinball, curling a podobných, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Smash Puck. Tato hra totiž parádně kombinuje zmiňované hry a nabídne vám 120 úrovní v 10 rozdílných světech. Jak titul vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Reigns: Her Majesty

Pokud hledáte spíše nějakou oddechovou a relaxační hru, tak by vás mohl zaujmout titul Reigns: Her Majesty. Jedná se o parádní karetní hru v období osvícenství, kdy různé konspirační teorie odsuzují samotnou královnu. V této hře budete muset dělat různá rozhodnutí, kterými ovlivníte následující průběh.

QRTV

Aplikace QRTV slouží pro jednoduchou tvorbu nejrůznějších QR kódů. S pomocí tohoto nástroje můžete v rychlost generovat potřebné QR kódy. Program jako takový můžete využívat buďto samostatně na vašem iPhonu či iPadu, nebo si můžete pomoci i s jablečnou televizí Apple TV.

.