Zavřít reklamu

Hack RUN, Second Canvas Mauritshuis a LocalCast for Chromecast. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Hack RUN

Ve hře Hack RUN se zhostíte role profesionálního hackera, který se musí dostat k datům znepřátelené organizace. Pokud si pamatujete na starší operační systémy jako DOS či UNIX, tak si tuto hru parádně užijete. Samotné hackování totiž probíhá za pomocí příkazů ze zmiňovaných systémů, kdy se postupným následováním stop a indicií dostanete k zajímavým informacím.

Second Canvas Mauritshuis

Považujete se za milovníka umění a rádi se od času díváte na různá umělecká díla? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano a rádi byste si zpříjemnili současnou situaci ohledně pandemie, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci Second Canvas Mauritshuis. Tento program vás zavede do Mořicova domu, který se nachází v Nizozemsku, a nabídne vám řadu skvělých děl ve vysokém rozlišení.

LocalCast for Chromecast

S pomocí aplikace LocalCast for Chromecast můžete velice jednoduše vysílat multimediální obsah z vašeho iPhonu či iPadu do vaší Apple TV. Tento nástroj vám ale také zpřístupní například protokol DLNA, který slouží právě pro vysílání obsahu, a dokáže komunikovat s Chromecastem.

.