Zavřít reklamu

FSXFollow, Hack RUN a . To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

FSXFollow

Vlastníte letecký simulátor Microsoft Flight Simulator X a rádi byste zážitek z této hry přenesli i na vaši jablečnou televizi? V takovém případě byste se přinejmenším měli podívat na FSXFollow. S pomocí této aplikace si tento herní zážitek můžete přenést i na váš iPhone, iPad i Apple TV.

  • Původní cena: 99 Kč
  • Aktuální cena: 79 Kč

Aplikaci FSXFollow stáhnete kliknutím zde


Hack RUN

Ve hře Hack RUN se zhostíte role profesionálního hackera, který se musí dostat k datům znepřátelené organizace. Pokud si pamatujete na starší operační systémy jako DOS či UNIX, tak si tuto hru parádně užijete. Samotné hackování totiž probíhá za pomocí příkazů ze zmiňovaných systémů, kdy se postupným následováním stop a indicií dostanete k zajímavým informacím.

  • Původní cena: 25 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Hack RUN stáhnete kliknutím zde


Castles board game

Považujete se za milovníka klasických deskových her? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by vás mohl zaujmout titul Castles board game, která je určena pro dva až čtyři hráče. Prakticky musíte stavět hrad, cesty a kláštery. Body poté sbíráte za panáčky na vašich políčkách. Hrát můžete buďto on-line nebo proti počítači.

  • Původní cena: 99 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Castles board game stáhnete kliknutím zde

.