Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Periodic Table Chemistry 4

Jak již samotný název napovídá, aplikace Periodic Table Chemistry 4 úzce souvisí s periodickou tabulkou prvků, kterou pravděpodobně všichni znáte z hodin chemie. Pokud chemii studujete i nadále, určitě by se vám tato aplikace mohla hodit. S její pomocí si totiž budete moci prohlédnout jednotlivé prvky přímo na vaší jablečné televizi.

Hi Nano

Aplikace Hi Nano cílí především na rodiče s dětmi, které již chodí do školy. S pomocí tohoto nástroje totiž můžete značně rozšířit obzory vašeho dítěte, protože aplikace formou hry vypráví různé informace ze světa vědy. Obrovskou výhodou je, že je aplikace zároveň zábavná i naučná, díky čemuž si dokáže udržet pozornost dítěte.

Mindkeeper : The Lurking Fear

Řadíte se mezi milovníky logických her s nádechem hororu, kdy se budete muset tváří v tvář postavit vašim strachům? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, určitě byste neměli přehlédnout titul Mindkeeper : The Lurking Fear. V této hře se zhostíte role vyšetřovatele jménem H. Joyce a vydáte se na průzkum tajuplných bažin. Co ale najdete vás velice překvapí.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více