Zavřít reklamu

Teslagrad, Swim Out a Castles board game. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Teslagrad

Ve hře Teslagrad se vydáte do království známého jako Elektropia, kde král vládne tvrdou rukou a bojuje se sektou technologických čarodějů, kteří mají k dispozici masivní věž uprostřed města jménem Teslagrad. Vy se přitom ocitnete v roli mladého ozbrojeného muže a vaším úkolem bude, abyste si dokázali probojovat svou vlastní cestu, čelili různým výzvám a přežili.

  • Původní cena: 179 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Teslagrad stáhnete kliknutím zde


Swim Out

Hledáte nějakou uklidňující, oddechovou a strategickou hru? V tomto směru by vás mohla zaujmout hra Swim Out. Jedná se o tahovou strategii, ve které budete muset nad vašimi kroky pořádně přemýšlet. Tento titul vás přenese do slunného dne k bazénu, řece nebo moři, kde budete muset obezřetně plavat tak, abyste se nesrazili s ostatními.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Swim Out stáhnete kliknutím zde


Castles board game

Považujete se za milovníka klasických deskových her? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by vás mohl zaujmout titul Castles board game, která je určena pro dva až čtyři hráče. Prakticky musíte stavět hrad, cesty a kláštery. Body poté sbíráte za panáčky na vašich políčkách. Hrát můžete buďto on-line nebo proti počítači.

  • Původní cena: 99 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Castles board game stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více