Zavřít reklamu

Léto je v plném proudu, a protože se aktuálně potýkáme s patřičnou vlnou veder, je nejlepší trávit je někde u vody. Problém s elektronickými zařízeními je ale ten, že se na slunci mohou značně zahřívat, proto není vhodné hrát nikterak náročné tituly, jako třeba Diablo Immortal. Tyto nejlepší letní iOS hry k bazénu ale naštěstí nejsou nikterak náročné.

Swim Out 

Jakou lepší hru si u bazénu můžete zahrát než tu, ve které plavete v bazénu (a taky v řece nebo u moře)? Tedy ne doslova samozřejmě. Swim Out je logický titul, který dokáže patřičně potrápit vaše mozkové závity. Každý svůj tah zde musíte patřičně plánovat, abyste se dokázali dostat na konec úrovně. Je to typický relaxační titul, který boduje i svým grafickým zpracováním.

Stažení v App Store

Tides: A Fishing Game 

Mnoho her obsahuje oblíbené rybářské minihry, které vám umožní odpočinout si od primárních cílů a patřičně relaxovat. Hra Tides je ale celá jednou minihrou navrženou tak, aby vám sloužila jako meditativní únik z běžného světa plného shonu, s uklidňující hudbou a skutečně jednoduchou hratelností. Projíždíte zde tak se svou lodí po různých destinacích, objevujete a lovíte spoustu krásných a roztodivných ryb. Nic víc, nic míň.

Stažení v App Store

1sland 

Hra se pasuje do žánru „Paddle Royale“, čímž sice jasně odkazuje k oblíbenému stylu hrají, je ale opravdu jiná. Zde totiž usednete do jednoho plavidla a vaším cílem je objevit ztracený ostrov dříve, než tak učiní ostatní. Máte zde i různé nápovědy, které vás směrují na to ideální místo. Kdo dříve cíl najde, ten vyhrává. K dispozici je velké množství různých lodí, které se samozřejmě liší především rychlostí. Kdyby nic, vždy můžete nahodit udici a pokusit se ulovit alespoň nějaký ten zajímavý bonus.

Stažení v App Store 

Grand Survival: Raft Adventure 

Her o přežití je veliké množství, kdy se obvykle soustředí na zombie apokalypsu. Zde naopak usednete na vor a budete se snažit objevit kousek pevniny, kterou můžete začít obdělávat. Je však jisté, že to nebude zcela bez boje. Budete tak muset hledat pitnou vodu, jídlo, ale také zde narazíte na jisté nepřátele, kteří si chtějí onen kousek pevniny zabrat spíše pro sebe.

Stažení v App Store

Kings of Crabs

Dokážete se stát králem všech krabů? Právě k tomu vás vyzívá tato poněkud zvláštní hra, ve které se snažíte stát tím největším a nejmocnějším krabem. Budete tak hledat různé zbraně a výbavu a postupně růst, až ovládnete celý svět. Tedy možná, protože to samozřejmě nebude jen tak. Je to divné, je to ulítlé, ale je to skutečně zábavné.

Stažení v App Store

.