Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Le Parker Extraordinaire

Pokud hledáte nějakou oddechovou a nenáročnou hru se skvělým příběhem, určitě byste neměli přehlédnout titul Le Parker Extraordinaire. V této hře se zhostíte role zástupce šéfkuchaře vyhlášené francouzské restaurace, který umí ty nejlepší sněhové pusinky vůbec. Problém ale nastane v momentě, kdy vám ukradnou váš recept, neboli rodinné dědictví vašeho rodu. Zvládnete jej získat zpět?

Dogfight Elite

Hry pro více hráčů mají bezesporu své kouzlo. Ve hře Dogfight Elite totiž usednete do vojenského letounu z dob první nebo druhé světové války a utkáte se s vašimi nepřáteli. U letadel ale hra nekončí. Narazíte totiž ještě na řízení tanků, výsadkářství a budete muset poskytnout leteckou podporu pěšákům.

Rush Rally 2

Jako poslední hru si dnes uvedeme závodní titul Rush Rally 2. Jak již samotný název napovídá, v této hře se podíváte na závody rallye, a to přímo z pozice řidiče. Budete si ale muset dávat obrovský pozor. Hra se totiž pyšní vcelku kvalitně zpracovanou fyzikou, kvůli čemuž vás každá chybička může stát kupříkladu rekordní čas.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více