Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Firetask Pro – Task Manager

Jak již samotný název napovídá, zakoupením aplikace Firetask Pro – Task Manager získáte parádní nástroj pro správu vašich úkolů a veškerých aktivit. Obrovskou výhodou je, že aplikace dokáže pracovat s nastavením priorit, dat a řadou dalších náležitostí, které vám celou správu usnadní.

Roman – budget weight loss

Hledáte nějakou pomoc s redukcí vaší tělesné hmotnosti, ale bohužel nevíte, kde byste měli případně začít? Odpovědí na tuto otázku by mohla být aplikace Roman – budget weight loss. S pomocí tohoto nástroje si můžete vytvořit perfektní jídelní plán na každý den a navíc vám pomůže v případě tréninků.

StationWeather

Jablečné produkty nabízí poměrně praktické nativní řešení pro zobrazování počasí. Jestliže ale hledáte nějakou sofistikovanější možnost, možná by vás mohla zaujmout aplikace StationWeather. Tento nástroj vám totiž poskytne řadu cenných informací a je schopen zobrazit i radar.

Diskuze k článku

    Asi sis měl všimnout, že aplikace je StationWeather je určena pilotům letadel. Kromě nich většina lidí tuhle aplikaci nevyužije a ani řadě údajů nebude rozumět. To jen tak, když už tady o nějaké aplikaci píšeš a doporučujuš ji. ?

celý text

Čtěte více