Zavřít reklamu

Pulse 24, Intrval: watch face counters a Dash Timer – Workout Companion. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Pulse 24

Jablečné hodinky se pyšní senzorem pro snímání tepové frekvence svého uživatele. Jestliže hledáte nějaký kvalitní program pro monitorování zmiňovaného tepu, tak by vás mohla zaujmout aplikace Pulse 24. Ta všechna data navíc přenáší do nativního Zdraví, díky čemuž získáte detailní pohled na vývoj tepové frekvence během jednoho dne.

Intrval: watch face counters

Zakoupením aplikace Intrval: watch face counters si přijdete na skvělý nástroj, který si poradí s odpočítáváním. Můžete si v rámci programu nastavit hned několik událostí a následně se o samotný odpočet aplikace postará za vás. Může přitom jít o cokoliv, například kolik dní zbývá do vaší dovolené, do konce s určitým zlozvykem a podobně.

Dash Timer – Workout Companion

Jak již samotný název napovídá, aplikace Dash Timer – Workout Companion je úzce spojena se cvičením. V současné koronavirové situaci bychom rozhodně neměli zapomínat na zdravý pohyb, s čímž nám naštěstí dokáže perfektně pomoci tento nástroj. Program funguje jakožto stopky a časovač v jednom. Díky tomu tak pomůže s monitorováním nejrůznějších workoutů, přičemž výsledky samozřejmě ukládá a vy se tak zpětně můžete podívat na případný posun.

.