Zavřít reklamu

WatchNotes, TomoNow a Intrval. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

WatchNotes by FlickType

Aplikace s názvem Watch Notes by FlickType vám umožní pořizování poznámek na vašich Apple Watch s pomocí klávesnice. Poznámky můžete poté pohodlně spravovat a třídit, aplikace je k dispozici také pro iPhone.

Intrval: Watch Face Counters

Často zapomínáte a už jste se setkali se situací, kdy vám například úplně vypadla nějaká událost? Tomu můžete předejít prostřednictvím aplikace Intrval: watch face counter. Do tohoto programu si totiž zapíšete všechny nadcházející události a program vás následně bude informovat o tom, kolik dní do daného dne zbývá. Následně můžete použít i komplikaci přímo na Apple Watch.

TomoNow

Stažením aplikace TomoNow získáte parádní program, který slouží k podpoření vaší produktivity. Na první pohled program funguje jakožto obyčejný časovač. Tímto způsobem si ale práci rozdělíte do několika kratších intervalů, díky čemuž následně nebudete mrhat časem a určitě se budete lépe soustředit.

.