Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

You Record Pro

Jestliže hledáte nějakou spolehlivou aplikaci, která by vám dokázala posloužit jako diktafon na vašich Apple Watch, určitě by vaše pohledy měly směřovat na You Record Pro. Tento nástroj nabízí rozsáhlé možnosti a perfektně poslouží i jako správce vašich audio nahrávek.

SafeInCloud Pro

V dnešní době je velice důležité, abyste vaše data a přihlašovací údaje měli uložené v zabezpečené podobě. S tímto vám dokáže pomoci aplikace SafeInCloud Pro. Ta totiž ukládá zmiňované údaje do vaší osobní a zašifrované databáze, ke které můžete kdykoliv přistupovat. Vaše hesla si tak můžete zobrazit i na vašich jablečných hodinkách a nemusíte případně zkoušet, jaké heslo máte na danou stránku.

Star Walk 2 – Night Sky Map

S pomocí aplikace Star Walk 2 – Night Sky Map můžete velice snadno rozšířit vaše znalosti z oblasti astronomie. Tato aplikace vás totiž vezme na prohlídku naší sluneční soustavy, popíše vám hvězdy, komety, souhvězdí a dalších vesmírných těles. Pro správnou funkci aplikace Star Walk 2 – Night Sky Map budete muset využít váš iPhone spolu s Apple Watch, kdy nástroj podle vaší polohy pozná, jaké objekty se nad vámi nachází.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více