Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku. Na aplikaci se dostanete kliknutím na její název.

Aplikace a hry na iOS

Hello Neighbor Hide & Seek

Pamatujete si na populární hru Hello Neighbor? Hra Hello Neighbor Hide & Seek totiž přímo navazuje na její příběh a odhaluje události, které se na časové lince odehrály ještě před uskutečněním zmiňovaného titulu. V této hře budete hrát hru na schovávanou s vašim mladším bratrem, díky čemuž odhalíte spoustu tajemství, které jste si mohli již dříve pokládat.

Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

Lucid Dreams Meditation

Máte problémy se spánkem, chtěli byste zažít lucidní snění, nebo vás trápí obtíže při samotném usínání? Jestliže jste si na některou část z této otázky odpověděli ano, rozhodně by vám neměla utéct aplikace Lucid Dreams Meditation. Ta totiž na základě meditace dokáže o poznání zlepšit kvalitu vašeho spánku a pomoci vám se zmiňovaným lucidním sněním. K dispozici je i optimalizovaná verze pro jablečné tablety, kterou si můžete stáhnout zde.

Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Attendance (For Students)

Jestliže ještě studujete a hledáte nějakou spolehlivou aplikaci, která by vám pomohla mít lepší přehled nad vaším studiem, možná by vám mohl přijít vhod program Attendance (For Students). V rámci této appky si můžete perfektně organizovat váš rozvrh, nadcházející úkoly, zapisovat si svou docházku a spoustu dalších.

Původní cena: 99 Kč (Zdarma)

Aplikace a hry na macOS

QuickKey–Email & Text Expander

Při psaní emailů se pravidelně setkáváme s takzvanou repetitivní prací. Některé fráze jsou totiž ustálené a my je tak musíme psát stále znovu a znovu. Příkladem také může být například email potvrzující určitou věc, která je předmětem vašeho zaměstnání. Aplikace QuickKey-Email & Text Expander vám v tomto značně pomůže, jelikož si určité fráze či celé texty do appky nahrajete a vyberete jim příslušnou klávesovou zkratku. Tu jak zmáčknete při psaní samotného textu, dojde k vložení a ušetření času.

Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

AirMagic

Pokud častokrát fotíte skrze dron, určitě jste se již někdy setkali se situací, kdy byla kvalita fotografie značně narušena. To může být způsobeno rychlejším pohybem, nebo vniknutím nějakého cizího subjektu do scény. Častokrát se naštěstí jedná o drobná narušení, která se dají odstranit. Aplikace AirMagic se pyšní funkcí, díky které si s tímto problémem poradí zcela automaticky a celkově fotografii vylepší.

Původní cena: 979 Kč (Zdarma)

Movie Effects

Jak již samotný název napovídá, aplikace Movie Effects si poradí s přidáním filmových efektů do vašich videí. Appka konkrétně disponuje více než dvaceti klasickými efekty, které slouží pro úpravu videa, a následně vám dokonce umožní přidat vodoznak a soubor exportovat v několika dnes populárních formátech.

Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.