Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Find My Car – Parking Tracker

Stává se vám někdy, že se svým autem zaparkujete na určitém místě a následně si nejste úplně jisti, kde jste vlastně zastavili? S tímto vám dokáže pomoci aplikace Find My Car – Parking Tracker, s jejíž pomocí si za pomocí GPS uložíte pozici vozidla a na hodinkách se už jen podíváte, kde že to vlastně parkujete.

Find My Car - Parking Tracker
Zdroj: App Store

Watch to 5K – Couch to 5km Run

Zakoupením aplikace Watch to 5K – Couch to 5km Run získáte parádní nástroj, který před vás v okamžiku postaví pořádnou výzvu. Program vás totiž vytáhne z gauče a během pouhých devíti týdnů vás dokáže vytrénovat natolik, že pro vás uběhnutí pěti kilometrů nebude žádný problém.

Watch to 5K - Couch to 5km Run
Zdroj: App Store

Anchor Pointer Compass GPS

Další aplikace, která vás za pomocí GPS dokáže navigovat a například tak také vyhledat váš automobil, je Anchor Pointer Compass GPS. S pomocí tohoto programu si můžete zaznamenávat jednotlivé záchytné body na mapku, díky čemuž následně budete přesně vědět, že se k nim například potřebujete vrátit.

.