Zavřít reklamu

Shift Keyboard – For Watch,World of Dinosaurs a TomoNow. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Shift Keyboard – For Watch

V případě psaní zpráv skrze jablečné hodinky Apple Watch se musíme spokojit s klasickým diktováním, které naštěstí funguje vcelku spolehlivě. V některých situacích ale bohužel do hodinek mluvit zkrátka nemůžeme a uvítali bychom raději klávesnici. Tu vám zpřístupní aplikace Shift Keyboard – For Watch, díky které můžete na zmiňované klávesnici psát SMS zprávy a iMessage a dokonce můžete přidat i emotikony.

World of Dinosaurs

Jak již samotný název napovídá, aplikace World of Dinosaurs se zaobírá světem dinosaurů. Pokud jste i vy fascinováni těmito pradávnými živočichy, určitě by vám tato aplikace neměla chybět. S její pomocí se totiž můžete dozvědět řadu informací o jednotlivých druzích a řadu dalších záležitostí.

TomoNow

Potřebujete se určitým způsobem donutit k práci a být tak o poznání produktivnější? S tímto problémem vám dokáže hravě pomoci aplikace TomoNow, která funguje v podobě časovače. Jakmile se totiž vrhnete do nějakého úkolu, spustíte časovač a po celou dobu se bez prokrastinace budete věnovat práci.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více