Zavřít reklamu

Affirmations: Positive Thought, Mysteries of Fractal a Watch Notes by FlickType. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Affirmations: Positive Thought

Pokud hledáte nějakou zajímavou aplikaci, která by vás dokázala motivovat a posunula by vás tak kupředu, zbystřete. Dnes totiž do akce zavítala vcelku oblíbená aplikace Affirmations: Positive Thought, která vám každý den zobrazí řadu nejrůznějších pozitivních myšlenek.

Mysteries of Fractal

Slyšeli jste někdy už o fraktálním umění a našli jste v něm zalíbení? Jedná se formu algoritmického umění, které je tvořeno výpočtem fraktálů. Zakoupením aplikace Mysteries of Fractal získáte parádní nástroj, který vám bude ukazovat různé obrazce, které si můžete zvětšit mnohdy až 20 tisíc krát.

Watch Notes by FlickType

Na jablečných hodinkách Apple Watch si bohužel musíme vystačit s diktováním. Napadlo vás ale někdy, že byste ocenili přítomnost klasické klávesnici a chybějící aplikace Poznámky? V takovém případě byste rozhodně neměli přehlédnout program Watch Notes by FlickType, který vám umožní si zapisovat zmiňované poznámky s pomocí klávesnice i na Apple Watch.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více