Zavřít reklamu

Affirmations: Positive Thought,Reaction Timer Game a WatchChat 2: for WhatsApp. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Affirmations: Positive Thought

Jestliže hledáte nějakou praktickou aplikaci, která by vám dokázala pomoci s motivací a posunula vás tak kupředu, zbystřete. Dnes totiž do akce zavítala vcelku oblíbená aplikace Affirmations: Positive Thought, která vám každý den zobrazí řadu nejrůznějších pozitivních myšlenek.

Reaction Timer Game

Zajímalo vás někdy, jak jste na tom se svými reflexy? Odpověď na tuto otázku vám dokáže poskytnout aplikace Reaction Timer Game. V této hře před vámi bude stát odpočet, kdy vaším úkolem je, abyste zmáčkli příslušný čudlík přesně v okamžiku, kdy zmiňovaný odpočet narazí na nulu.

WatchChat 2: for WhatsApp

Pokud například pro komunikaci s přáteli, rodinnými příslušníky či kolegy využíváte především aplikaci WhatsApp, určitě byste neměli přehlédnout dnešní slevu na program WatchChat 2: for WhatsApp, který je k dostání zcela zdarma. Tento nástroj vám totiž přinese WhatsApp i na vaše hodinky a zpřístupní vám všechny potřebné možnosti.

.