Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Nature Clock App

Chtěli byste se sesynchronizovat s přírodou, vstávat s východem slunce a chodit spát s jeho západem? V takovém případě případě by se vám mohla zalíbit aplikace Nature Clock App, která vás bude budit hned ráno. Před západem slunce vás ještě upozorní, díky čemuž se budete moci vydat ještě na procházku, vrátit se za světla a jít spát.

Reuk

Nativní aplikace Fotoaparát se dokáže postarat o vcelku kvalitní a hezké snímky. Pokud ale žádáte něco víc, tak by vás mohl zaujmout program Reuk, který vám umožní nastavit například ISO, rychlost závěrky a řadu dalších. Nástroj navíc můžete plně ovládat skrze vaše jablečné hodinky.

Anchor Pointer Compass GPS

Populární aplikace Anchor Pointer Compass GPS je opět k dispozici se slevou. Tento nástroj se může hodit především při cestování, ale zužitkujete jej i při parkování. V aplikaci si totiž uložíte aktuální polohu s pomocí GPS, díky čemuž se na záchytný bod budete moci snadno vrátit.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více