Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

ShotDoctor

Věnujete se basketballu, jednou za čas si zajdete zahrát spolu s přáteli a chtěli byste se v tomto směru určitým směrem zlepšit? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně byste neměli přehlédnout aplikaci ShotDoctor. Jedná se totiž o osobního kouče, který vám dokáže zanalyzovat hru a poskytnout řadu cenných informací.

ManualExposure

Jestliže se považujete za fotografa, nebo zkrátka rádi fotíte a především se zaměřujete na snímky krajiny, tak by se vám možná mohla hodit aplikace ManualExposure. Jak již samotný název totiž napovídá, tento nástroj slouží pro výpočet expozice a řady dalších záležitostí, díky čemuž získáte co možná nejlepší fotografii.

MotivateMe – Your Motivation

Většina lidí častokrát říká, že motivace obvykle nevydrží. Na tento problém se z trošku jiného úhlu podívali vývojáři aplikace MotivateMe – Your Motivation, s jejíž pomocí můžete velice snadno dosáhnout svých cílů. Tento software se především specializuje na maximalizaci vašich sportovních výkonů, ale můžete jej potřít například i při práci.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více