Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Reaction Timer Game

Stažením hry Reaction Timer Game získáte parádní nástroj, který dokáže dokonale prověřit vaše reflexy. Před vámi se totiž objeví prostý odpočet a vaším úkolem bude, abyste klepli na tlačítko přesně v tom momentě, kdy odpočet narazí na nulu. Nenechte se však zmást – není to totiž vůbec snadné.

Health Data Server

Jestliže se věnujete natáčení videí či živým vysíláním, tak by vás mohla doslova nadchnout povedená aplikace Health Data Server. S pomocí tohoto nástroje si totiž do vašich videí a streamů dokážete přidat velice zajímavý element, který bude v reálném čase zobrazovat váš aktuální tep. Chystáte se například dělat záznam z vašeho cvičení či běhu, nebo jdete streamovat hororovou hru? V takovém případě dělá aplikace obsah ještě zajímavějším.

Notebooks: Write and Organize

O aplikaci Notebooks: Write and Organize jsme vás včera informovali v našem článku o iOS aplikacích, které jsou momentálně ve slevě. Program je dokonale propojený i s chytrými hodinkami Apple Watch, díky čemuž si uživatel může v okamžiku procházet své zápisky i na zmiňovaných hodinkách.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.