Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Seeing Assistant Move

Vývojáři aplikace Seeing Assistant Move se svým nástrojem cílí na slepé a jinak zrakově postižené uživatele jablečných produktů. Pomocí této aplikace se totiž tito uživatelé mohou v rychlosti dozvědět informace o jejich lokaci, dokáží pomoci jako navigátor a také zobrazují počasí.

ShoppingList

Určitě to všichni znáte. Jdete do obchodu na nákup, ale téměř vždy na něco zapomenete. Z tohoto důvodu je vhodné si psát nákupní seznamy. Nalejme si ale čistého vína. Častokrát se může stát, že nějakou položku ze seznamu zkrátka přehlédneme a na produkt opět zapomeneme. Aplikace ShoppingList má oproti ostatním nástrojům tu výhodu, že je plně kompatibilní s Apple Watch, díky čemuž váš seznam budete mít doslova po ruce.

After Credits

Od dob filmů od Marvelu nemáme nikdy tu jistotu, že závěrečné titulky také znamenají konec filmu. Aplikace After Credits vám dokáže ušetřit pár minut vašeho času, a to tím, že vás o případné potitulkové scéně informují. Díky tomu již nemusíte v kinech vysedávat pár minut navíc a můžete případně rovnou odejít.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více