Zavřít reklamu

Mini Watch Games 24-in-1, YepNoteS: Simple notes & lists a World of Dinosaurs. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Mini Watch Games 24-in-1

Není žádným tajemstvím, že se na jablečných hodinkách Apple Watch dají hrát různé hry. Zakoupením balíčku Mini Watch Games 24-in-1 si zpřístupníte 24 parádních miniher, které si následně můžete zahrát na zmiňovaných hodinkách. Jak hry vypadají si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

YepNoteS: Simple notes & lists

Stažením aplikace YepNoteS: Simple notes & lists získáte parádní nástroj, který vám dokáže v okamžiku nahradit Připomínky a Poznámky. Do tohoto programu si tedy budete zapisovat jednotlivé poznámky, vytvářet seznamy úkolů a na jednotlivé záznamy si nastavovat notifikace. Zároveň je můžete odlišit díky použití barev.

World of Dinosaurs

Jak již samotný název napovídá, aplikace World of Dinosaurs se zaobírá světem dinosaurů. Pokud jste i vy fascinováni těmito pradávnými živočichy, určitě by vám tato aplikace neměla chybět. S její pomocí se totiž můžete dozvědět řadu informací o jednotlivých druzích a řadu dalších záležitostí.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více