Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

thankful

V životě je velice důležité, abychom si dokázali zachovat pozitivní energii. S tím by vám dokázala pomoci aplikace thankful, která funguje jako sociální síť, na které lidé sdílejí zážitky, za které jsou vděční. Jak aplikace na Apple Watch vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Modality Type

Jablečné hodinky fungují v mnoha ohledech přímo parádně a dokážeme pomocí nich například odpovídat na zprávy, kontrolovat náš tep a řadu dalších. Problém ale nastává v případě, kdy potřebujeme něco klasicky napsat. S tímto se dokáže vypořádat aplikace Modality Type, která nabízí zajímavé řešení pro klávesnici.

Firetask Pro – Task Manager

Jak již samotný název napovídá, zakoupením aplikace Firetask Pro – Task Manager získáte parádní nástroj pro správu vašich úkolů a veškerých aktivit. Obrovskou výhodou je, že aplikace dokáže pracovat s nastavením priorit, dat a řadou dalších náležitostí, které vám celou správu usnadní.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více