Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Huuungry

Jestliže si jednou za čas zajdete na jídlo do nějaké restaurace, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci Huungry. Do té si totiž zaznačíte vaše oblíbené podniky, poznačíte si k nim informace a aplikace vám následně poradí s výběrem samotné restaurace. Jak to celé funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Classic Art Stickers

Používáte pro komunikaci s vašimi přáteli, rodinnými příslušníky či kolegy výhradně nativní aplikaci iMessage? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste určitě neměli přehlédnout nástroj Classic Art Stickers. Jeho zakoupením si totiž zpřístupníte celou řadu různých samolepek s tematikou uměleckých děl.

Logo Creator

Jak již samotný název napovídá, zakoupením aplikace Logo Creator získáte praktický nástroj, s jehož pomocí můžete na iPhonu či iPadu si vytvořit své vlastní logo. Program je však k dispozici i na jablečných hodinkách Apple Watch, kde vám nabídne různé nástroje a vy si tak budete moci zmiňované logo alespoň přichystat.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.