Zavřít reklamu

Magic Packet – Wake On Lan WOL, GZ Heart Rate & Stress Pro a Daily Riddle. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Magic Packet – Wake On Lan WOL

Zakoupením aplikace Magic Packet – Wake On Lan WOL si přijdete na parádní a nesmírně jednoduchý nástroj, díky kterému budete moci probouzet vaše počítače a síťová domácí úložiště vzdáleně přes síť. Program si navíc rozumí se zkratkami Siri, nabízí podporu Apple Watch a maximální zabezpečení.

GZ Heart Rate & Stress Pro

Dnes se v akci také objevila velice zajímavá aplikace s názvem GZ Heart Rate & Stress Pro, která slouží pro monitorování vašeho srdečního tepu, saturace kyslíku v krvi a psychologického stresu. Na základě těchto dat vám následně dokáže poskytnout perfektní analýzy a ukázat vám trend.

Daily Riddle

Aplikace Daily Riddle potěší především milovníky hádanek. Jak již samotný název napovídá, tento program vám totiž bude každý den pokládat jednu hádanku, na kterou byste měli sami přijít. Pokud si ale s daným hlavolamem nevíte rady a rádi byste znali odpověď, tak vám ji aplikace ráda poskytne.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.