Zavřít reklamu

Weather Gods, Deluxe Moon Pro – App & Widget a Retro Twist: Watch Games. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Weather Gods

Pokud hledáte nějaké alternativní řešení za nativní aplikaci Počasí, tak by vás mohl zaujmout oblíbený program Weather Gods. Tento nástroj vám samozřejmě také dokáže poskytnout detailní informace o samotné předpovědi počasí, což navíc doplňuje elegantním uživatelským prostředím.

Deluxe Moon Pro – App & Widget

Zakoupením aplikace Deluxe Moon Pro – App & Widget si přijdete na zajímavý nástroj, který vám dokáže poskytnout notnou dávku informací ohledně měsíce, měsíční fáze a podobně. K tomu navíc program nabízí i praktický widget a samozřejmě funguje i na Apple Watch, kde dokonce nabízí komplikaci. Zajímavosti navíc můžete ihned sdílet na Instagram.

Retro Twist: Watch Games

Apple Watch nemusí nutně sloužit jen pro zobrazování času a notifikací. Využít je totiž můžete například i pro hraní her, k čemuž vám může přijít vhod aplikace Retro Twist: Watch Games. Ta vám totiž zpřístupní několik zajímavých miniher, díky kterým dokážete perfektně zahnat nudu, a to ať už jste kdekoliv.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více