Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

GoCoEdit – Code & Text Editor

Jestliže jste trošku šikovnější, rozumíte kódu a dokážete se v něm orientovat, možná by vás mohla zaujmout aplikace GoCoEdit – Code & Text Editor. S pomocí této aplikace se totiž můžete připojit na místní či vzdálená úložiště, kde můžete spouštět různé skripty.

cRate Pro – Currency Converter

Aplikace cRate Pro – Currency Converter cílí především na všechny cestovatele. S pomocí tohoto nástroje můžete totiž velice snadno, rychle a efektivně převádět napříč nejrůznějšími měnami. Aplikace si rozumí s více než 160 světovými měnami a pro přehlednost k nim zobrazuje i příslušné vlaječky.

Black Lives Matter Emoji Pack

Jak jistě všichni víte, v současné době se upozorňuje na problémy s rasismem, čímž trpí především Spojené státy americké. Proti rasismu se ohrazuje i hnutí Black Lives Matter, které má po celém světě řadu příznivců. Aktuálně se do akce také dostala aplikace Black Lives Matter Emoji Pack, která vám zpřístupní několik různých samolepek pro iMessage.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více