Zavřít reklamu

Tiny Calendar Pro, Bezels nebo Mini Watch Games.To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Tiny Calendar Pro

Aplikaci s názvem Tiny Calendar Pro můžete používat nejenom na vašem iPhonu – k dispozici je také ve verzi pro Apple Watch. Nabízí vám vždy a všude dokonalý přehled o všech schůzkách a událostech, které vás v daný den čekají, stejně jako o nejrůznějších úkolech či poznámkách. To vše vám Tiny Calendar Pro přehledně zobrazí přímo na vašem zápěstí.

Bezels – Personal Watch Faces

Pokud si na vašich Apple Watch rádi hrajete se vzhledem ciferníků a uspořádáním komplikací, určitě vás nadchne aplikace Bezels – Personal Watch Faces.  S její pomocí si můžete navrhnout, vytvořit a přizpůsobit nejrůznější ciferníky pro vaše Apple Watch tak, aby vám co nejlépe vyhovovaly. Aplikace Bezels vám nabízí spoustu možností k podrobnému přizpůsobení ciferníků Infograf

Mini Watch Games

Díky aplikaci Mini Watch Games získáte ne jen jednu, ale hned čtyřiadvacet zábavných her, které si pro zkrácení dlouhé chvíle a zahnání nudy můžete zahrát přímo na displeji vašich Apple Watch. V nabídce je řada zajímavých miniher, ze kterých si rozhodně vždy vyberete. Je jen na vás, zda budete mít zrovna náladu na stavění bloků, skákání, běhání, závodění, řízení automobilu nebo třeba péči o kuřátko na farmě.

.