Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Periodic Table Chemistry 4

Aplikace Periodic Table Chemistry 4 cílí především na žáky základních škol, studenty chemie a samouky, kteří ve zmiňovaném oboru našli zalíbení. Tento nástroj vám totiž poskytne praktickou, a především tedy interaktivní periodickou tabulku prvků, kterou si následně můžete prohlédnout přímo z vašich jablečných hodinek.

Mysteries of Fractal

Slyšeli jste někdy už o fraktálním umění a našli jste v něm zalíbení? Jedná se formu algoritmického umění, které je tvořeno výpočtem fraktálů. Zakoupením aplikace Mysteries of Fractal získáte parádní nástroj, který vám bude ukazovat různé obrazce, které si můžete zvětšit mnohdy až 20 tisíc krát.

Virgin Mary Stickers

Pokud pro komunikaci s vašimi přáteli a podobně používáte především nativní aplikaci iMessage a hledáte nějaký způsob, jak byste mohli „okořenit“ vaše konverzace, tak by vás mohla zaujmout aplikace Virgin Mary Stickers. Jejím zakoupením si totiž zpřístupníte 12 samolepek s tematikou Panny Marie.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více