Zavřít reklamu

Pro Camera by Moment, Periodic Table Chemistry 4 a Mindkeeper : The Lurking Fear. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

TomoNow

Potřebujete se určitým způsobem donutit k práci a být tak o poznání produktivnější? S tímto problémem vám dokáže hravě pomoci aplikace TomoNow, která funguje v podobě časovače. Jakmile se totiž vrhnete do nějakého úkolu, spustíte časovač a po celou dobu se bez prokrastinace budete věnovat práci.

You Record Pro

Jestliže hledáte nějaké alternativní řešení za nativní aplikaci Diktafon, zbystřete. Dnes se totiž do akce dostává program You Record Pro, který cílí především na různé žurnalisty, historiky, studenty a další uživatele, kteří hledají ideální aplikaci pro nahrávání zvukových stop.

Unity: The Best Unit Converter

Jak již samotný název napovídá, aplikace Unity: The Best Unit Converter funguje jako nástroj pro převádění různých hodnot napříč jednotkami. Program si konkrétně poradí s osmnácti kategoriemi, mezi které se řadí například úhly, měna, vzdálenost, energie, síla, tlak, rychlost, teplota, čas a podobně.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více