Zavřít reklamu

AVR X PRO – Voice Recorder, Money OK pro a CARROT Weather. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

AVR X PRO – Voice Recorder

Jestliže hledáte nějakou kvalitní alternativu za nativní aplikaci Diktafon, rozhodně byste neměli přehlédnout AVR X PRO – Voice Recorder, který si nyní můžete pořídit s parádní slevou. Tento nástroj vám umožní v rychlosti nahrávat, přičemž všechny vaše audio nahrávky automaticky synchronizuje skrze iCloud a zároveň funguje i jako správce těchto souborů.

Money OK pro

Potřebovali byste pomoct se správou vašich financí, případně rozpočtu a podobně? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci Money OK PRO. Tento nástroj slouží pro monitorování vašich výdajů a příjmů, kdy se vás bude snažit naučit pracovat s rozpočtem a dostat tak zmiňované finance pod kontrolu.

CARROT Weather

Jak již samotný název napovídá, stažením aplikace CARROT Weather si přijdete na parádní nástroj, který slouží pro zobrazování aktuálního počasí a příslušných předpovědí. Program se navíc pyšní perfektně zpracovaným uživatelským prostředím a skvělými funkcemi.

Diskuze k článku

    Ano přesně tak,zadarmo je stále jen základní funkce za prémiové se musí platit. Autor článku, byť i student by se měl víc zamyslet jak článek napsal.

celý text

Čtěte více