Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes se blíže podíváme na aplikaci Recorder Plus: Voice Recorder pro pořizování hlasových záznamů na iPhone.

O nejrůznějších aplikacích, které slouží k pořizování hlasových záznamů na iPhone, jsme již několikrát psali. Dnes se blíže podíváme na aplikaci s názvem Recorder Plus: Voice Recorder. Tento virtuální diktafon pro iOS nabízí řadu funkcí pro nahrání vašich myšlenek, přednášek a dalších typů záznamů. Najdete zde možnost jednoduchého a rychlého zahájení nahrávání ve vysoké kvalitě, v průběhu nahrávání můžete kdykoliv celý proces opakovaně pozastavit a opět spustit. Své nahrávky si můžete přehrávat i pořizovat také na pozadí, aplikace Recorder Plus: Voice Recorder vám rovněž dává více možností, co se týče výstupního formátu vašich nahrávek.

V aplikaci si můžete pro lepší přehled a třídění nahrávek vytvářet vlastní složky, Recorder Plus: Voice Recorder nabízí také možnost úpravy délky nahrávek, jejich umístění do některého z cloudových úložišť, pokročilé úpravy, ale třeba zabezpečení jednotlivých nahrávek za pomoci číselného kódu. Základní verzi této aplikace máte k dispozici zdarma. Za jednorázový poplatek ve výši 179 korun vám budou z aplikace odstraněny reklamy (které jsou v bezplatné verzi bohužel často značně rušivé), získáte možnost uložení neomezeného počtu záznamů, možnost pořízení záznamu ve více formátech, nebo třeba možnosti úprav. Po stránce funkcí jako takových nelze aplikaci Recorder Plus prakticky nic vytknout. Používání její základní bezplatné verze je ale poměrně nepohodlné, a uživatele, kteří mají na svém iPhonu nastavenou češtinu, asi příliš nepotěší ani značně kostrbatý překlad.

Aplikaci Recorder Plus: Voice Recorder stáhnete bezplatně zde.

.