Zavřít reklamu

Shift Keyboard – Swipe & Type, Quick Record Audio Recorder a Easy Tennis Score Keeper. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Shift Keyboard – Swipe & Type

V případě jablečných hodinek si bohužel musíme vystačit s diktováním, které naštěstí funguje relativně uspokojivě. Sami ale musíme uznat, že v některých případech bychom spíše uvítali klasickou klávesnici. Tu vám dokáže poskytnout aplikace Shift Keyboard – Swipe & Type, díky které dokážete psát zprávy klasickým dotykem.

Quick Record Audio Recorder

Pokud byste si rádi přišli na nějakou alternativu za nativní Diktafon, určitě byste neměli přehlédnout aplikaci Quick Record Audio. Tento nástroj taktéž slouží pro správu samotných nahrávek, které se navíc automaticky synchronizují prostřednictvím iCloudu, tudíž se k nim dostanete odkudkoliv.

Easy Tennis Score Keeper

Aplikace Easy Tennis Score Keeper potěší především milovníky sportu, konkrétně tedy tenisu. Tento nástroj bychom mohli označit za takového pomocného rozhodčího, jelikož slouží pro zaznamenávání stavu hry a může tak dokonale přijít vhod například po delší výměně. Zároveň všechna data synchronizuje s aplikací Zdraví a Aktivita.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více